A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Linda Morina - Halle Halle Esht Kjo Jet


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2014

2014-11-01T18:11:28


It's a long time that we try finding the lyrics to "Halle Halle Esht Kjo Jet" sung by Linda Morina.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Linda Morina attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli. We wish that's the lyrics you are looking for:

Shyhretja:
Halle halle esht kjo jet pa hall njeri s'mun me gjet halle halle kjo dynjaa her tu kesh e her tuj kja.

Ref:2x
Knoni knoni bashk me mu sonte hallet mej harru s'dojm me qa e s'dojm me vujt dojm me k'nu e dojm me lujt.

Mahmuti:
Halle ju e halle un, sod nuk paska mir askund kshtu jon hallet e dashnis her me u ndreq e her me u prish.

Ref:2x
Knoni knoni bashk me mu sonte hallet mej harru sdojm me qa e sdojm me vujt dojm me k'nu e dojm me lujt.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018