A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Sadiku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Kamenice 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Linda Sadiku is a popular singer of Pop music. Linda Sadiku e ka dashur kengen qysh ne moshe te vogel por se fundmi ka filluar te kendoje. Linda jeton ne Kamenice. Më datë 13 Maj 2013, Linda Sadiku publikon videoklipin "Mos U Befte". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati. Në Prill 2014, Linda Sadiku merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Ditet, Netet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adalena Seferi

Arsinda

Luana Vjollca

Selma Bekteshi

Laura Nezha

Olta Boka

Enxhi Nasufi

Xhesika Polo

Elia

Lola Pink


Tags: Linda Sadiku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018