A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Shabani

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  23
BIOGRAFIA: Linda Shabani is a popular singer of Ethno & Tallava music. Në vitin 2009, Linda Shabani publikon albumin "Faji Im" Në vitin 2010, Buqja & Gazi & Linda publikojnë albumin "Pare, Pare" Më datë 13 Dhjetor 2012, Faton Rugova & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Ah Dashni". Më datë 6 Shkurt 2014, Murat Gjoniku & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Dashnia S'eshte Loje". Më datë 6 Shkurt 2014, Linda Shabani publikon videoklipin "Cdo Mbremje". Më datë 22 Dhjetor 2016, Linda Shabani publikon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts

Pare, Pare (2010)

Faji Im (2009)

Zemer Ti Vajto


» Add A Song »

Lamtumir
Cdo Mbremje
Nena Ime


Related Artists:

Fjori Tirona

Moza Ndoj

Lindita Haxhiu

Andrea Nicaj

Fikrije Lushaku

Bukurie Zogaj

Ermira Morina

Mimoza Bytyqi

Valerina Smakaj

Klodi Qerimaj


Tags: Linda Shabani, Linda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018