A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Hija

Çndjesi eshte kjo perballe qendruar
Me talentin per te lundruar ne mendimet e mija,
Zakon te vetem qe s"ka harruarr
Me driten te banoje dhe hija ...

- poem written by Lindita Doda


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018