A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Syte E Muzgut

Sytë e muzgut t'i zhvishja nga të tijat ngjyra
shpirtlodhura nga grija në të zi ,
ngjyrë agimi t'i vishej fytyra ,
në mos më tradhëtoftë pasqyrash nuanca gri...

- poem written by Lindita Doda


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018