A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindita Mahmutaj

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  17
BIOGRAFIA: Lindita Mahmutaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 28 Shkurt 2018, Lindita Mahmutaj publikon videoklipin "Nena Eshte Diamant I Rralle". Më datë 10 Qershor 2018, Lindita Mahmutaj publikon videoklipin "Me Mungon Moj Mallakaster"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Qendrime Muçoimaj

Flutura Akulli

Lida Lazaj

Liljana Stafa

Blerina Todi (Bela)

Ueda Hysa

Maria Tona

Anula

Anida Qarri

Pamela Thellipi


Tags: Lindita Mahmutaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018