A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lirjon Zenelaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Suharekë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Lirjon Zenelaj is a singer. Më datë 17 Qershor 2018, Lirjon Zenelaj publikon videoklipin "Ama Zemrën". Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Ghulo....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Danog

Eliot

Riki Sllamniku

Roland Mullaavda

Valo

Mc Loti

King

Ecstasy Tlg

Taulant Derguti (Tali)

Gold King


Tags: Lirjon Zenelaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018