A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lisandra
Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
Music genres: Pop

Lisandra is a singer. Më datë 9 Dhjetor 2016, Lisandra publikon videoklipin "Iubi Iubi Zemra Ime", në bashkëpunim me Eduard De La Roma.

Më datë 20 Qershor 2017, Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela publikojnë videoklipin "Sonte".

Më datë 12 Qershor 2018, Lisandra & Young AN publikojnë videoklipin "Endrra Jem". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Gramoz Kozeli. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018