A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lissus Tilka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Kakarriq, Lezhë 
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Lissus Tilka is a singer of Pop music. Më datë 16 Prill 2018, Lissus Tilka publikon videoklipin "S'ka Ma Ne"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tea Memeti

Eniada

Enxhi Kulla

Ayssel Kristuli

Juela

Ina Torba

Sara Bulku

Ranja Panajoti

Armenda Gashi

Rozeta Pohja (Rozi)


Tags: Lissus Tilka, Lissus Tila, Nertila Celestina, Nertila Marku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018