A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Lloch is a group/singers of Pop music. Lloch, një nga grupet karakteristike të muzikës shqiptare, sjellin vazhdimisht parodi të ndryshme, shumica prej të cilave janë cilësuar të suksesshme dhe pëlqyer gjithmonë nga publiku. Më datë 12 Nëntor 2017, Lloch publikojnë videoklipin "M'ka Met". Ndryshe, videoklipi është mjaft kreativ dhe “më ndryshe”. Më datë 18 Dhjetor 2017, Lloch publikon videoklipin "Qeni". Edhe kjo këngë është një parodi e radhës për realitetin tonë. Në këtë projek...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Oni Dhe Elvini

Tracks

Odietamo

Vllezerit Kryeziu

Dasma Myzeqare

Arm

T1gr4t

Banda Okd

Top String Quartet

Grupi Arm


Tags: Lloch

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018