A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loli Loka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Loli Loka is a popular singer. Në Dhjetor 2014, Loli Loka merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Dashuri E Pare", në bashkëpunim me Franko. Në Janar 2016, Loli Loka merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Dance", në bashkëpunim me Lenna....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lul Bajrami

Edmir Lika

Floetri

Double A

Drini Shkreli

Franc Palaj

D-Golden

Sokol Aka Problemi

Faton Demolli

Chaoz


Tags: Loli Loka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018