A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lora Braha

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 42
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Lora Braha is a popular singer. Ky nuk është rasti i parë, por as i fundit që motrat ndjekin shembullin e njëra-tjetrës, në rastin konkret, në muzikë. Kështu ka bërë motra e këngëtares së njohur Mihrie Braha, Lora, e cila edhe pse ushtron profesionin e ekonomistes, merret edhe me muzikë. Ajo ka filluar të këndojë qysh fëmijë në aktivitete të shkolles dhe me siguri, edhe prania e Mihries në këtë fushë e ka ndihmuar shumë. Në shumicën e rasteve punojnë me të njëjtin ekip bashkëpu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Mihrije Braha

(Her sister)

Plator Abazi

(Her nephew)

Naim Abazi

(Her brother-in-law)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Emine Toska

Miradije Aliu

Antigona Rustolli

Aferdita Bajrami

Valentina Rama

Antigona Sejdiu

Drita Musliu

Enxhi Nini

Drita D'avanzo

Mimoza Gjikola (Mimi)


Tags: Lora Braha, Loreta Braha, Mihrie Braha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018