A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Stockholm 
  • Residence:
  • Suedi 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Loreen is a very famous international artist. Lorine Zineb Noka Talhaoui, e njohur më mirë me emrin e saj të skenës Loreen është këngëtarja suedeze. Në vitin 2010, Loreen mori pjesë në Melodifestivalen me këngë "My Heart is Refusing Me". Ajo shkoi në Andra chansen në Sundsvall. Loreen përfaqësoi Suedinë në Festivalin Evropian të Këngës 2012 me këngë "Euphoria" (eufori) dhe u shpall fituese....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Eurovision

(Winner)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shontelle

Christina Perri

Miranda Lambert

Kat Deluna

Alessandra Amoroso

Ciara

Anahi

Jennifer Hudson

Leona Lewis

Malù


Tags: Loreen

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018