A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lori - Kthehu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/07/2016

2016-07-28T15:57:48

Song from the album:

"Me Te Mirat Nga Lori"

Song from the album:

"E Si Ta Them"


Ty te kam dasht si asnje tjeter
je dashuria ime vjeter
te kisha lule me te bukur
pse tash me ike pse ke humbur

Ty te pata vetmin qe doja
vetem per ty kengen kendoja
te tpata vetmen dashuri
te lutem kthehu perseri

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin

Ty te kam dasht dhe prap te dua
ti je ai qe je per mua
veq ti je kenga qe un kendoj
veq ti je djali qe dashuroj

Ty te pata gjithqka ne jet
veq ty te dua me te vertet
veq per ty vuaj bukurin
te lutem kthehu perseri

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin (x4)


Lyrics submited by  egzona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018