A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lori - Dashni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Nuk Je Ti"


sa kujtime ke me mu.
a dot mundesh me i harru.
te betohem zemra ime
100 vjet ke mem kerku,

moj dashni ,dahsni e par
me pas dit sa ke gabu.
kalon koha e kupton
se dikush shum te mungon.

ndoshta sonte sme kekron
e qka humbe se kupton.
por e di qe dot pendohesh
ose heret ose vone.

moj dashni ,dahsni e par
me pas dit sa ke gabu.
kalon koha e kupton
se dikush shum te mungon.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018