A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorina Dula

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  20
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lorina Dula is a popular singer of Kids music. Lorina Dula jeton ne Prishtine dhe eshte ne shkollen fillore Dardania. Në fund të vitit 2010, Lorina Dula publikon videoklipin "E Premte". Muzika e këngës u punua nga Valon Bytyqi, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valon Bytyqi. Ajo ka marrë çmimin e III nga juria profesionale me këngën "Eurovizion" në festivalin Ylberi në Shkup që është mbajtur më 18.05.2013. Më datë 23 Qershor 2013, Lorina Dula publikon...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edueda Salihaj

Blinera Jashanica

Anika Berisha

Elta Ademi

Roza Sadiku

Vesa Berisha

Sala Jashari

Blinera Muzhaku

Arbnora Rexhepi

Albana Berisha


Tags: Lorina Dula

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018