A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Askush S’do Ta Besojë


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  159

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/03/2014

2014-03-05T17:24:38

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Olti Curri

Video Production:

Pro Video

Participating in

Zhurma Show 2014
Nuk gjej dot forcë të iki larg
me zë te çjerrë dhe shpirtin plagë,
pa gjak në trup dhe krejt e ngrirë
sa rëndë gaboj që ende po shpresoj,

Se koha plagët do ti shërojë
tek asnjeri s'mund të besoj
vjen çdo kujtim si një mallkim
dje isha e gjallë e sot unë jam pa frymë.

REFRENI:
Me shpirtin e zbrazët nuk bëj dot jo një hap,
Me shpirtin e zbrazët, lënduar,
të mund të gjej një fjalë, të vuaja më pak
një dashuri sot shkoi, mbaroi,
askush s'do ta besojë.

Po iki sot me kokën pas
kam frikë kur emrin ta thërras
ti rri i qetë, asnjë pendim
të doja shumë, ky ish mëkati im

REFRENI:
Me shpirtin e zbrazët nuk bëj dot jo një hap,
Me shpirtin e zbrazët, lënduar,
të mund të gjej një fjalë, të vuaja më pak
një dashuri sot shkoi, mbaroi

Merri të gjitha, mos lër asnjë kujtim
zemrën dëgjoje pranë, ajo nuk mund të ndalë


Lyrics submited by  Annonime-Cards (3)

U krijua nga tina 2018-05-04 21:00:02
Se koha plagët do ti shërojë
tek asnjeri s'mund të besoj
vjen çdo kujtim si një mallkim
dje isha e gjallë
e sot pa fryme.
2018-01-23 17:34:06
Nuk gjej dot forcë të iki larg
me zë te çjerrë dhe shpirtin plagë,
U krijua nga ana 2017-12-13 18:25:01
Po iki sot me kokën pas
kam frikë kur emrin ta thërras
ti rri i qetë, asnjë pendim
të doja shumë, ky ish mëkati im

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018