A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Luanët  (Feat. Dj Blunt & Real 1)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  118

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/07/2014

2014-07-22T20:18:52

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1


HANDZ UP EVERYBODY HANDZ UP 4x

Sikur të prek një zjarr
hapi sytë se nuk kam faj
hape gojën po s'dalin fjalët
asnji fjalë, asnji fjalë,

Hey Blunt TURN IT UP!
Real 1 UP IN THE CLUB
qetsi ktu nuk ka
se e jona është kjo natë

REF. 2x:
HIGHER, zhurma kurrë nuk ndalet
jemi me luanët
ne mbretrojmë,
PARTY JUNGLE, PARTY JUNGLE

HANDZ UP EVERYBODY HANDZ UP 4x

Jemi ne, jemi luanët
jemi 4 më të rallët
le t'dëgjohet në çdo anë
nga Prishtina në Tiranë

Hey Blunt TURN IT UP!
Marina erdhi n'CLUB
qetsi ktu nuk ka
se e jona është kjo natë

REF. 2x:
HIGHER, zhurma kurrë nuk ndalet
jemi me luanët
ne mbretrojmë,
PARTY JUNGLE, PARTY JUNGLE

Po, e bukur je moj lule
sa më don ti veç ma thuj-e
sa më don ti veç ma thuj-e
të sjell Blunti lule lule
ma-ma-ma-ma t'lutna ama-ama
trupi yt o sha-na-na-na-na
po m'shtin me knu na-na-na-na
trupi yt o la-la-la-la

REF. 4x:
HIGHER, zhurma kurrë nuk ndalet
jemi me luanët
ne mbretrojmë,
PARTY JUNGLE, PARTY JUNGLE


Lyrics submited by republikëe-Cards (2)

2018-01-25 14:12:57
Sikur të prek një zjarr
hapi sytë se nuk kam faj
hape gojën po s'dalin fjalët
asnji fjalë, asnji fjalë,
U krijua nga tina 2018-01-22 17:42:35
Jemi ne, jemi luanët
jemi 4 më të rallët
le t'dëgjohet në çdo anë
nga Prishtina në Tiranë

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018