A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Tirana Lifestyle  (Feat. Getoar Selimi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  95

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2015

2015-07-20T19:19:24

Featuring

Getoar Selimi


REF.:
Sonte du me dal
sonte du me dal
sonte du me dal yeeeeeee
sonte du me dal du me dal
sonte kam met pa yeeee
sonte du me dal
du met pa,du met pa
sonte kom me kall yeee
e kom mu dok sexy, sexy, sexy, sexy, sexy
e kom mu dok sexy, sexy, sexy, sexy, sexys

#Ghetto
Tirana lifestyle vi prej Prishtines
Prishtinali jam emni i origjines
geasy genius shko kallxoju gjines
jam marinar i vetem i krejt marines
fjalt po i lojna hajde po bojna lojna
hajde po bojna lojna qashtu qysh
vet na dojna muzika o qef cfar e don
e ngojna gjithqysh o e jona cfaredo se bojna
aha aha ok leni krejt un jam knej shperthej
gjithqka shperthej veq me zo un e nxej kalle
sonte mos ta nin pune e madhe le ta din

qefi jem ska kufi ti bone vet sa ta mrrin
aaaa

REF.:
Sonte du me dal
sonte du me dal
sonte du me dal yeeeeeee
sonte du me dal du me dal
sonte kam met pa yeeee
sonte du me dal
du met pa,du met pa
sonte kom me kall yeee
e kom mu dok sexy, sexy, sexy, sexy, sexy
e kom mu dok sexy, sexy, sexy, sexy, sexys

#Luana
Luana lifestyle vyn koh mem bind
rendsi ka mem taku hajde me autoblind
du me dal sonte vetem a po manin
fjal gjithandej Tiran e Prishtin
eren ma nin kudo thirrem lule bukurosh
zgjidhe veq ku po don te kallxoj une kush o BOSS
paparaci hiq ska rendsi
lu lui vet vim qa do bojm vet e dim

REF.:
sonte du me dal du me dal du me dal
sonte du me dal du me dal du me dal
sonte du me dal du me dal du me dal
sonte du me dal du me dal
sonte du met pa sonte kam me kall
yeee
sonte du me dal du me t'pa
du me t'pa
sonte kam me kall yeeee
e kom mu dok sexy,sexy,sexy,sexy,sexy
e kom mu dok sexy sexy sexy sexy sexy


Lyrics submited by Arta Halimi   mila99e-Cards (1)

U krijua nga LUANA 2018-03-16 20:47:49
sonte du me dal
du met pa,du met pa
sonte kom me kall yeee

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018