A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Ai


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  58

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/06/2016

2016-06-17T18:00:30

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Getoar Selimi


REF.:
Ai po m'thot:
"Mo pa mu s'ki ku shkon!"
Ai po m'thot:
"Mo pa mu s'ki kurgjo!"
Ai po m'thot:
"Mo pa mu ti s'ki vler!"
baby, ti mo tek un
nuk munesh me marr er

Le tash s'po hina fellit
un kom ba qysh ti ke dasht
mos thuj mo qe un kam faj
un hala kom FEELINGS
un s'e ndjej qe kom ba faj
pys se qa boj sot aman

Aman more
pytin krejt po s'te vjen marre
thirrem ti mos ki marre
ngoje zemren s'ka marre
o jo, jo, jo
nuk te japim me shum koh
po nuk erdhe, krejt e lo
deshte s'deshte mo s'kam koh

REF. 2x:
Ai po m'thot:
"Mo pa mu s'ki ku shkon!"
Ai po m'thot:
"Mo pa mu s'ki kurgjo!"
Ai po m'thot:
"Mo pa mu ti s'ki vler!"
baby, ti mo tek un
nuk munesh me marr er

E ki nje drit mes tynelit
quni e ke dhe nje shans
edhe pse po m'dukesh OUT
mendoja met pa njihere
mbase kemi prap diçka
gjithçka n'menje une kam

Aman more
pytin krejt po s'te vjen marre
thirrem ti mos ki marre
ngoje zemren s'ka marre
o jo, jo, jo
nuk te japim me shum koh
po nuk erdhe, krejt e lo
deshte s'deshte mo s'kam koh

REF. 2x:
Ai po m'thot:
"Mo pa mu s'ki ku shkon!"
Ai po m'thot:
"Mo pa mu s'ki kurgjo!"
Ai po m'thot:
"Mo pa mu ti s'ki vler!"
baby, ti mo tek un
nuk munesh me marr er


Lyrics submited by KidD'A Re-Cards (2)

2018-01-24 15:32:50
Aman more
pytin krejt po s'te vjen marre
thirrem ti mos ki marre
ngoje zemren s'ka marre
2017-12-28 21:05:02
Ai po mthot
Mo pa mu ski ku shkon
të dua Luana ime
Je gjithçka për mua
Dhe do të dua deri sa të vdes
Luanatore gjithmonë.♥️

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018