A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Je Veç Ti


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/11/2016

2016-11-23T17:15:01

Music:

Cricket

Lyrics:

Yll Limani

Video Production:

Imagine Films


Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une ca ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me t'majt ty ngat
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti

Je veç ti,
Gjith je kon veç ti
N 'zemren tem e n 'menen tem veç ti...
E n'fund, kush ka dasht ma shume
Dyte e dina...

Du me t'prek po je larg
Me kë zgjohesh, tash a
E don sikur mu, a i thu
Zemer, zemer

Nuk o fer, malli m'merr
Veç edhe niher me ti puth syte
Me t'pas prape prape prape
Kur e din sakte, sakte, sakte
Une jam filimi edhe fundi yt

Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une qa ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me 'tmajt ty ngat
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti

Ndjenja e fajit m'mban naten zgjut,
Mos jom une qe t'kom hup,
Mos jom une qe t'lash me shku...

Une e ti prape nihëm
A met thirr, a shihëm,
A kom mu ni njejt, me ta jep
Zemren, zemren...

Nuk o fer, malli m'merr
Veç edhe niher me ti puth syte
Me t'pas prape prape prape
Kur e din sakte, sakte, sakte
Une jam filimi edhe fundi yt

Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une qa ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me 'tmajt ty ngat
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti


Lyrics submited by Albesa Zekaje-Cards (2)

2018-01-24 19:22:46
Du me t'prek po je larg
Me kë zgjohesh, tash a
E don sikur mu, a i thu
Zemer, zemer
2018-01-24 15:44:19
Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une ca ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me t'majt ty ngat

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018