A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luiza Hasani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 16
BIOGRAFIA: Luiza Hasani is a popular singer. Është e veçantë dhe veçantia nisë që nga emri: Luiza. Tingëllon kaq bukur, siç tingëllon edhe zëri i saj, që pritet të jehojë kudo. Luiza Hasani është nga Prizreni dhe ka nisur të këndoj që në vegjëli. Zëri i bukur, gjallëria dhe një varg elementësh të tjerë, bënë që ajo ti bind prindërit se është për muzikë dhe se arti bashkëjeton e po rritet me të. Quhet Luiza Hasani dhe është pretendente e fuqishme për të qenë ylli i ardhshëm i muzikës shqipta...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dajana

Desara Smakaj

Jona Pepkolaj

Roza Sadiku

Anika Berisha

Blinera Jashanica

Edueda Salihaj

Elta Ademi

Rina Balaj

Blinera Muzhaku


Tags: Luiza Hasani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018