A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luli Sejdiu

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Luli Sejdiu is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2016, Xhadi Gashi & Luli Sejdiu publikojnë albumin "Muhaxherëve"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lekë Duhoni

Asip Xhambazi

Brahim Osaj

Avni Metalia

Ymer Sefa

Hysen Kurti

Luan Zogiani

Ragip Bytyqi

Adem Maxharra

Syk Papleka


Tags: Luli Sejdiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018