A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luljeta Shala

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  124
  • Origin:
  • Gjakove 
BIOGRAFIA: Luljeta Shala is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Paraqitjet e para ishin ne vitin 2004 duke marr pjes neper dasma. Talentin e kengetares e zbuloi babai i saj Qamil Shala dhe shkuan bashke neper dasma, koncerte e festivale te ndryshme. Luljeta ka realizuar shume kenge dhe albume po ashtu edhe videoklipe se bashku me Qamilin. Luljeta ka shume paraqitje ne skene, eshte e martuar me Alban Demaj dha ka dy vajza te cilat i quajne RESILA dhe RONILA. Më datë 30 Nëntor 2013, Luljeta Shala publikon v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adelina Pireva

Rifadije Graiqevci

Ylmize Tafallari

Liridona Qarri

Shqiponja Muhaxheri

Dona Janova

Fanushe Ahmetaj

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Kosovare Gashi

Maria Lajçaj


Tags: Luljeta Shala, Lulieta Shala

Luljeta Shala in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018