A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lulka Merkulaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Shkoder 
BIOGRAFIA: Lulka Merkulaj is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 14 Tetor 2008, Lule Merkulaj publikon videoklipin "Te Prita". Më datë 19 Shkurt 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Dora Gaboi". Më datë 14 Prill 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Beqarise". Më datë 14 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Gabimi I Bukur". Më datë 30 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Hajde Hajde". Më datë 14 Gusht 2013, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Xhelozi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Xhelozia (2013)

Dashuria

Sonte

Numri Im

Merre Zemren

Moj Lulije


» Add A Song »

Melodi E Dashurise
Po Të Pres
Xhelozia
Hajde Hajde
Sonte
Nuk E Di
Te Prita
Lamtumire Shkoder
Gabimi I Bukur
Beqarise


Related Artists:

Albana Mesuli

Eli Malaj

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Valentina Berisha

Lendita Mjekiqi

Halide Piskala

Selvete Bajrami

Mihrije Lestrani

Nazmije Demolli

Ylmize Tafallari


Tags: Lulka Merkulaj, Lule Merkulaj, Mirimanga, Grupi Mirimanga

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018