A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lum Aliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lum Aliu is a singer of Hip-Hop music. Më datë 27 Dhjetor 2017, Lumi publikon lyrics video "Porosi Gajdexhi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ndriqim Jonuzaj

Nush

Riky Bankroll

Whitey

R-Jan

D.C.458

Efi

Qeko

Gringo

El Ghost


Tags: Lum Aliu, Lumi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018