A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lumi B
  • Talkin The Hardest (Remake)

Live Video

Video Link

Lumi B - Talkin The Hardest (Remake)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2012

2012-07-19T16:59:21

Song from the album:

"X"


Jo une kurr s jepi gjak se kejt bohen repera
Na n bine me mic(mikrofon) e ty s t lojn me hi te dera
Ata qe na shajn na majn n dhome n postera
Shkoni kejt n Kar se jeni Fake KEQERA
Publiku te Kaos-at ma shume se n PROTESTA
Jena per HIP HOP-in qa o' KOBE per LAKERSAT
Luj qoke me juve deri sa kejt t ju del Njersa
Emnin e kom LUMI veq se kom mbiemnin Vesa (VESA LUMA)
UUU Femnat mi majn syt n Patent
Vikendit i marr Lekt cdo dite e kom Vikend
S'dal neper qytet mu fry me kerr n RENT
Ju shitni si repera po Dokni si BOY BAND

Para se me thon po thom: MFAL QE E THASH
mu kan qky Aurela GAQET
e m dul Greta KOQI-A jasht
Greta KOQI-A
GG Greta KOQI-A jasht
A po vjen veq vet
A me shoqe t Grupit BASHK

JU JENI : Si pantollat e mia
mos mju majt BINI
haaa Rrshitni si me SKIA
se NUK DINI
Mos e luj rolin e MANGUPIT
Edhe sbon me ti shkrujt TeXtet dosti i GRUPIT
BEAT-at mi bon SELLMA
TEXTET mi shkrun KACI
Edhe veti kejt ma mire se ti REPOVATI
PULAT si ti i prej me SHPAT t' KASAPIT
HALIL BUDAKOVA RAP hiqmuni p'i RAKIT !!!!!!!!!!!!


Lyrics submited by MevlanKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018