A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumni Baki
Not Yet Rated

Lumni Baki is a singer. Më datë 12 Qershor 2018, Lumni Baki publikon videoklipin "Kenga E Keshaves". Muzika e këngës u punua nga Jurgen Kaçani, teksti u shkrua nga Jurgen Kaçani.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018