A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumturie Axhami

Tags: Lumturie Axhami, Lumturije Axhami

Lumturie Axhami is a popular singer. E lindur në Han Të Elezit, ku nis hapat e para në muzikë. Ka edituar disa albume, të cilët kanë qenë të suksesshëm. Jeton dhe vepron në Kërçovë....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  27

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018