A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumturie Axhami

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  30
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Lumturie Axhami is a popular singer. E lindur në Han Të Elezit, ku nis hapat e para në muzikë. Ka edituar disa albume, të cilët kanë qenë të suksesshëm. Jeton dhe vepron në Kërçovë....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Mehmedi

Nora Bekteshi

Shqipe Hasanaj

Benita Pula

Fitore Gjonbalaj

Gjejlane Gutiqi

Dafina Morina

Abi

Mima Kastrati

Albina Ratkoceri


Tags: Lumturie Axhami, Lumturije Axhami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018