A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luziana

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Luziana is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 31 Korrik 2010, Luziana publikon videoklipin "Afer Detit Afer Mbretit". Më datë 22 Tetor 2012, Luziana publikon videoklipin "Djemte E Camerise". Më datë 4 Gusht 2013, Luziana & Edmond Muho publikojnë videoklipin "Shpirtin Kam Tek Ti". Më datë 16 Gusht 2014, Luziana publikon videoklipin "U Verbua Dashuria", në bashkëpunim me Mondi. Më datë 3 Janar 2015, Luziana publikon videoklipin "Nuse Ti E Dhenderr Une". Më datë 28 Korrik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rezarta Hoxhaj

Merushe Xhihani

Jolanda Kojlovic

Donika Pecollari

Griselda Pepa

Blerta Agolli

Luljeta Konomi Haxhi

Tefta Kondo

Eglantina Doko

Laxarela


Tags: Luziana, Luizina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018