Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son

Tags: Lyrical Son, Lirical Son, Lyricalson, Festimi

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 33   Zodiac sign: Ujori  
Lyrical Son is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Festim Arifi, i njohur më mirë me emrin Lyrical Son, është një reper kosovar shqiptar etnik nga kryeqyteti i Kosves, Prishtina. Ai është një nga më të suksesshmit nga hip hop artistët në Kosovë Ekipi i tij i preferuar është A.C. Milani. Dhe Lojtari i preferuar është Alexander Pato Profesori i anglishtes ne shkollen fillore i shkroi ne fletore komentin: “Nice Lyrics, Festim" dhe ketu lindi ideja e emrit "Lyrical Son". Eksperienca e pare...

>> Full biography >>


  • Find Lyrical Son on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  966

Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

.png" content="5" width="160" height="31">

Zimasamshevy (2013)

.png" content="4.9" width="160" height="31">

Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

.png" content="4.8" width="160" height="31">

Recept (2008)

.png" content="5" width="160" height="31">


» Add A Song »


Hey Hey Hey
Hey Girl
Pse T'fola
A Thu Kush
I Re Pishmon
Mos Shko
Me Ta Pyl
Sexy Linda
Tabullarasa
Special

Translations (2)

Add an e-Card

Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017