A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: M-Afia is a singer. Në Qershor 2011, M-Afia merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Vallzojm Derty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Beti

Nobley

Geri Tersi

Ymer Halilaj

Roland Gjoka

Arbix

Doni B

Snake

Gessy Mc

Bejta


Tags: M-Afia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018