A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: M.B.F is a singer. Emri: Flamur : Mbiemri : Morina Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Neve as v'dekja nuk na n'dan Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Llonkku

Henon

Big T

Jussi

Emrush Hoti

Hit Maker

Lammy

Ktb Gangsta

Fbm

Key J


Tags: M.B.F, Flamur Morina

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018