lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
M.B.FTags: M.B.F, Flamur Morina
M.B.F is a not so known singer. Emri: Flamur : Mbiemri : Morina Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Neve as v'dekja nuk na n'dan Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  3 / Votes cast:  3


Loading...Kalendari
22/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Vote