A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
M.I.D (Dinastia 18)

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: M.I.D (Dinastia 18) is a singer of Hip-Hop music. Më datë 31 Tetor 2011, E.N.E. publikojnë videoklipin "Pusherman", në bashkëpunim me Akrepi, G-UP, M.I.D & Next. Me këtë këngë, E.N.E. marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tifi Ag

Okfire Magjik

Obyaw

I Panjohuri

Invisible

Sparrow

Mc Romi

Liberation

Diks

Noza


Tags: M.I.D, Dinastia 18

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018