A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maad Linkz

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Maad Linkz is a popular group/singers. Më datë 3 Korrik 2011, Maad Linkz publikojnë videoklipin "Dance Battle". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Me këtë këngë, Maad Linkz marrin pjesë në Zhurma Show 2011 në vitin 2011. Më datë 9 Qershor 2012, Maad Linkz publikojnë videoklipin "Dream Dance". Më datë 6 Shkurt 2015, Dj Landa & Maad Linkz publikojnë videoklipin "Never Give Up"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bam

Dardanet

Stickers

King Records

Etno Classic

Future Steps

Diadema

K.E.K

Rock Gjinis

Glasses


Tags: Maad Linkz, Dj Landa, Shqiprom Sinani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018