A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Mac 10 is a singer. Ani a.k.a Mac 10: Qe ne fillimet e jetes se tij disa aksidente e vune ate midis jetes dhe vdekjes per nje kohe 3 mujore. Ai e kaloi femijerine e tij ne lagjet e poligonit, ku jetesa per nje femije normal behej shume e veshtire. Shkollen 8 vjecare e kreu ne shkollen Skender Caci, ku me pas u detyrua te nderronte shkolle per te shkuar tek Kongresi i Lushnjes, per shkak te problemeve qe hapi ne shkollen Skender Caci. Ne klasen e tete ai filloi te s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erto

Kledi Rama

Continental

Rimy

Dbmc A.K.A Doory

Rich Dog

Lugatti

E-Os Tbb

Sizer

Kappacobra


Tags: Mac 10, Mac-10, Mac10, Mack10

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018