lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Machiato BandTags: Machiato Band, Makiato Band, Machiato Bend
Origin: Pejë   
Machiato Band is a popular music group/band and songwriters. Machiato Band u themelua ne vitin 2003-2004. Fillimisht kengetar ishte Hekuran Krasniqi dhe kenga e pare e Machiato Band ishte "Fustani". Me ketë kenge u fitua çmimi në Video Festin Muzikor the Best Band ne vitin 2004. Pastaj rolin e kengetarit e mori saxophonisti i Bandit Dardan Gjinolli ku ende qendron si kengetar ne ketë Band bashke me Bekim Hallaqi (Keyboard) dhe Filonid Gjikolli (drumer). Machiato Band, ka gjithsej 1 album, 11 klipe dhe 4... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  3.4 / Votes cast:  5Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Premtimet ::  
 :: Përjetë ::  
 :: Te Hanen Te Prita ::  
 :: Xhejlan ::  
 :: Top Bore ::  
 :: Nga Jugu Ne Veri ::  
 :: Dy Herë Më Vret ::  
 :: Maska ::  
 :: Nënë Kur Do Të Bëhesh ::  
 :: Ditëlindja E Saj ::  
 :: Eja Ma Ngat ::  Loading...Kalendari
20/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Vote