A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mad Boy

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mad Boy is a singer. Mad Boy ose Pajtim Behluli jeton dhe vepron ne Ferizaj. Shkollen fillore e krehu ne "Gjon Sereq" si nxenes ka qen me i dalluari sidomos per probleme. Kariera e tij si karatist filloi ne moshen 10 vjeqare ku arriti shum, dhe morri pjes ne shum gara, ku morri shum medalje dhe mirënjohje, duke i falemderuar trajnerit te tij"Shemsi Shaqiri", ai arriti te bahet nje karatist idevotshem. Mirret edhe me sporte tjera si Futboll & basket etj... Tani me nuk...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mr.Don

Gold King

Dj Sadi

Mc Loti

Bejuos

Ecstasy Tlg

Trimi A.K.A Dr.L

V.M

Uragani

Mafia


Tags: Mad Boy, Madboy, Pajtim Behluli

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018