A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Mad LionTags: Mad Lion, Madlion, Luan Zeqiri
Residence:        Age: 36   Zodiac sign: Demi  
Mad Lion is a popular singer in hip-hop music. Luan Zeqiri, primarily known by his stage name Mad Lion, is an Albanian rapper and a producer. He is the founder and current CEO of Mad Lion Entertainment. Mad Lion began his career in music in 1996. Mad Lion released the first solo album (Mad Lion) in 2004, than his second album (200Km N'ore) which was released on 2006. Mad Lion prej vitesh ka braktisur Kosovën dhe është vendosur në Zvicërr. Para pak ditësh është rikthyer me një projekt të ri... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  1Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Molla Me Sherbet ::  
 :: Vul Me Gjak ::  
 :: Krejt Mahalla Ne Disco ::  Loading...Kalendari
22/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote