A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Madd Dogs

Choose star rating

Rating:  2.9 / Votes cast:  7
  • Age:
  • 14
BIOGRAFIA: Madd Dogs is a popular group/singers. Madd-Dogs Krijuar Ne Vitin 2004 Nga Kaccak Maffia Te Cilen Vazhduan Karjeren E Tyre Deri Ne Kto Vite Ne Vijim. Në Maj 2007, Madd Dogs marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sonte Po Festojna". Më datë 13 Dhjetor 2011, Madd Dogs publikojnë videoklipin "Ki Respekt". Më datë 4 Maj 2012, Madd Dogs publikojnë videoklipin "Kalle Me Mu", në bashkëpunim me Kaccak Mafia & B Bami. Më datë 19 Maj 2017, B-Bami publikojnë videoklipin "Vujtia Nanes"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Retrovizorja

Legenda

Etno Classic

Bloody Foreigners

Hithat

Alboholics

2D

Abstract

Humus

Grupi Dumoshi


Tags: Madd Dogs, Mad Dogs, Madd-Dogs

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018