A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - As N'tok As N'hava


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Her Lyps, Her Mbret"


Mahmuti:
Gjith kan than qka t'lypsh e gjan,
po pom doket rren ish kan.
(dy heré)

Shyhretja:
Nuk ësht rren po e vertet,
mem pas lyp um kishe gjet
(dy heré)

Mahmuti:
As n'tok as n'hava,
qefi madh spom len met pa.

Shyhretja:
As n'tok as n'hava,
kur nuk she skam qka met ba.

Mahmuti:
Dit e nat po ves per ty,
pse spom del niher ner sy.

Shyhretja:
Dit e nat ngat jam tujt nejt,
kqyr se syni mun met rrejt.

Mahmuti:
Sdi për tok ma ka met lyp,
oh n'hava hala s'jom hyp.
(dy heré)

Shyhretja:
Dit per dit per skejt tkam ra,
qka ka n'tok mos lyp n'hava.
(dy heré)

Mahmuti:
As n'tok as n'hava,
qefi madh spom len met pa.

Shyhretja:
As n'tok as n'hava,
kur nuk she skam qka met ba.

Mahmuti:
Dit e nat po ves per ty,
pse spom del niher ner sy.

Shyhretja:
Dit e nat jam ngat tujt nejt,
kqyr se syni mun met rrejt.

(melodija)

Mahmuti:
As n'tok as n'hava,
qefi madh spom len met pa.

Shyhretja:
As n'tok as n'hava,
kur nuk she skam qka met ba.

Mahmuti:
Dit e nat po ves per ty,
pse spom del niher ner sy.

Shyhretja:
Dit e nat jam ngat tujt nejt,
kqyr se syni mun met rrejt.


Lyrics submited by Mari
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018