A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati - Ku Je


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/07/2018

2018-07-14T11:36:02

Song from the album:

"Gurbetqar"Sorry, this song lyrics is not yet available "Ku Je" sung by Mahmut Ferati.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Ku Je".
The music video from Mahmut Ferati attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Seven - Ku Je

(Chorus)
Ku je
O jete
A thu a menon ti per mu
T’lypi
Ty jete
A thu a menon ti per mu
A menon najher ti per mu babe
A menon ti per mu
A menon najher ti per mu babe
A menon ti per
Ooooo ooooo
E di sa shume je lendu
Ooooo ooooo
A menon najher ti per mu

A munem me kthy prap na at vakt kur je kon my baby
M’vrave me ni shot pse ti tash mo nuk je my baby
Kthema kthema zemren ma more
Kthema kthema at dashni
Kthema kthema zemren ma more
Nuk e di qysh ki mujte ti me thy
Na jena kone
Ni tjeter bote
S’na ka ni qka kane thone
Cka kena dashte
E kena bo
E din vet krejt t’i kom dhone
A e man men more syn more syn
Krejt i kom bo per ty
Nuk o rren more syn more syn
Zemren ta kom jep, qysh ki mujte ti me thy yeah

(Chorus)
Ku je
O jete
A thu a menon ti per mu
T’lypi
Ty jete
A thu a menon ti per mu
A menon najher ti per mu babe
A menon ti per mu
A menon najher ti per mu babe
A menon ti per mu

Qysh ti mujte mu largu kur e din sa shume t’du
Ike skur era, po t’kerkoj, ti tregom ku je hupe?
Ngom pernime
Nuk jom asi tipi qe ty t’don per ni nate
Zemren ma ke marre, mrenda bosh jom i shprazt
Bosh bosh jom i shprazt
Bash bash jom i shprazt
Yeah
A po lun me ndjenja? A po m’zavendson aj tjetri kur nuk jom anena? Hala t’nij neper vena
Thirrem sa here don me bo dashni une kthena
A e mane n’mend more syn more syn
krejt i kom bo per ty
Nuk o rren more syn more syn
Zemren ta kom jep, qysh ki mujte ti me thy yeah

(Chorus)
Ku je
O jete
A thu a menon ti per mu
T’lypi
Ty jete
A thu a menon ti per mu
A menon najher ti per mu babe
A menon ti per mu
A menon najher ti per mu babe
A menon ti per mu

Florian Tufallari - Ku Je

I renuar jam sot a me shikon
kam nevoj per ty ti a me degjon
e kerkoj prekjen tende ku ta gjej
e kerkoj aromen tende se ndjej

i ftoht shpirti im
si dimer acar
pa gjak pa ndjenj me mungon
ku je ti dielli im
eja me mer
mungesa jote vret
a me degjon !

Gjend - Ku Je

Verse 1 :
Malli shum m'ka marr prap po du ty met pa ,
E di qe fajin un e kam pas ama prap po du met pas ,
Malli shum m'ka marr prap met marr ty un xhi ,
So many dreams sikur bora nau kan shkri ,
Gjdo femen un qe kam pas mas teje jo se kam dasht ,
U mundojsha ty met harru ama jo jo nuk ka chance ,
Baby 24/7 per ty un jam tu mendu ,
Baby 24/7 pot sho edhe en gjum ,
U mundojsha ty met harru ton naten rrisha un drru ,
Une krejt i kam provu ama sen ska funkcjunu - nooo -
Krejt i kisha dhan krejt i kisha dhan ,
Veq met pas edhe niher

Chorus :
Babe ku je babe ku je ku je jee jee ,
Po du met pas ty sikur dje sikur dje si dje dje dje dje dje ,
Babe ku je babe ku je ku je jee jee ,
Po du met pas ty sikur dje sikur dje si dje je je jee ,

Verse 2:
Krejt i kisha dhan krejt i kisha dhan ,

Nuk je si tjerat noo nuk je si tjerat no noo ,
Pom mungon gjdo moment bashk kur jena kon ,
Pom mungon prezenca jote pom mungon kur kena fol ,
Mus thuj si sjena ma mus thuj si skthena ma ,
Pom kujtohet hera par hera par kur jena pa na ,
Kur jena pa na ,
Nese don me dit qysh jomm nese don me dit qysh jom ,
Kurr ma keq sjam kon -no no- kurr ma keq sjam kon ,
Shum her spo flej pej vesi ma jo nuk pe du as vetveten ma ,
Pasha krejt po dojn met mem lon ku je a je tash me tjeter kon ,
E di qe un en bes tkom pre e di qe shum her keq jom shpre ,
Tash un sikur vet jom met pot pres me shpres babe ku jeeee

Chorus :
Babe ku je babe ku je ku je jee jee
Po du met pas ty sikur dje sikur dje si dje dje dje dje dje
Babe ku je babe ku je ku je jee jee
Po du met pas ty sikur dje sikur dje si dje dje dje dje dje
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018