A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majlinda Dada

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Burrel 
BIOGRAFIA: Majlinda Dada is a popular singer. Më datë 7 Shtator 2010, Majlinda Dada publikon videoklipin "Ndoshta". Më datë 26 Tetor 2012, Majlinda Dada publikon videoklipin "Zemra E Huaj". Më datë 25 Mars 2013, Majlinda Dada publikon videoklipin "Dua Te Jem Me Ty". Më datë 14 Shkurt 2015, Majlinda Dada publikon videoklipin "Ti Nuk Kishe Fat". Më datë 29 Shtator 2017, Majlinda Dada publikon videoklipin "Columbia", në bashkëpunim me Ghuo. Më datë 19 Janar 2018, Majlinda Dada pu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suela Malo

Enkelejda Qesku

Violeta Simoni

Erisa Ahmetaj

Enxhi Nini

Habibe Ostreni (Bibe)

Valbona Zhuleku

Savjana Vjerdha

Ajkuna Anxhaku

Alketa Kondi


Tags: Majlinda, Majlinda Dada

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018