A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • Për Ëngjellin E Vet

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mandi - Për Ëngjellin E Vet


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/12/2017

2017-12-20T15:54:03

Sonte ma ndjen zemra ma don shpirti
Mandi pershendet engjellin e vet
Ti gjith jeten time gjimon ke qendru
Si nje engjëll m'ke ullzu
Xhaja miri shum te du

Ref.:
Tash po ja knon mandi
Se ja don xhani për ladin(miri) e vet
E ka dhurat nga zoti
Kushdo qe e njef do ta ket për jet

Un mandi nishtulla
Qysh a ja kam adet
Këngët i bon hit për vllaun e vet
Kush don ta degjoj mandi këndon
Për lad elmazin i disponoj

Ref.:
Tash po ja knon mandi
Se ja don xhani për ladin(miri) e vet
E ka dhurat nga zoti
Kushdo qe e njef do ta ket për jet


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018