A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Manjola Nallbani

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  93
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 48
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Manjola Nallbani is a popular singer of Pop music. Manjola Nallbani eshte nje kengetare e cila nuk e ka te veçuar zhanrin muzikor, pasi ajo kendon kenge popullore, folklorike, muzike te lehte etj. Perveç muzikes, ajo merret edhe me profesionin e saj shume te dashur, siç eshte mesimdhenia ne Akademine e Arteve ne Tirane. Ka shume pervoje ne muzike dhe me te gjithe ato prezantime te suksesshme, ka arritur qe te jete e dashur per publikun. Eshte e martuar dhe ka 2 vajza. Si natyre eshte e sinqerte, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Tingujt E Shpirtit Tim (2015)

Art (2004)

Me Shihni çilter Si Ju Shoh


» Add A Song »

Udhetoj E Menduar
Je Fati Im
Unë Do Të Dua
Ti, Linde Per Mua
Shpirtin Ke Tek Mua
Zemer Tirone


Related Artists:

Rovena Dilo

Anila Mimani

Aida Baraku

Nertila Koka

Hirushe Xhemali

Sadete Shkodra

Ganimete Jashanica

Antigona Sejdiu

Miradije Aliu

Alisa Baraku


Tags: Manjola Nallbani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018