A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Manjola Nallbani

Tags: Manjola Nallbani

Origin: Tiranë      Age: 48   Zodiac sign: Luani  
Manjola Nallbani is a popular singer in pop music. Manjola Nallbani eshte nje kengetare e cila nuk e ka te veçuar zhanrin muzikor, pasi ajo kendon kenge popullore, folklorike, muzike te lehte etj. Perveç muzikes, ajo merret edhe me profesionin e saj shume te dashur, siç eshte mesimdhenia ne Akademine e Arteve ne Tirane. Ka shume pervoje ne muzike dhe me te gjithe ato prezantime te suksesshme, ka arritur qe te jete e dashur per publikun. Eshte e martuar dhe ka 2 vajza. Si natyre eshte e sinqerte, ...

>> Full biography >>


  • Find Manjola Nallbani on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  72

Tingujt E Shpirtit Tim (2015)

Art (2004)

Me Shihni çilter Si Ju Shoh


» Add A Song »


Unë Do Të Dua
Zemer Tirone
Ti, Linde Per Mua
Shpirtin Ke Tek Mua

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018