A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Manjola Nallbani - Eja Ne Enderr


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/04/2010

2010-04-14T13:46:56

Song from the album:

"Tingujt E Shpirtit Tim"

Song from the album:

"Me Shihni çilter Si Ju Shoh"


Nuk e di sesi ndodhi,
jo nuk ishte pabesi
u takuam papritur,
humbem krejt ne dashuri
nje veshtrim,
te gjithe qenien ma pushtonte
e dashuruar, te dashuruar
naten mbyllja syte te perqafoja

Ref.
Eja ne enderr, eja ne enderr
vec ne enderr une e jotja jam
eja ne enderr, eja shpirt ne enderr
jo ne enderr ne nuk bejme mekat
kam frike te zgjohem
pse largohesh
le te humbim sado pak te dy
le te humbim

Ik te lutem largohu
se jam zjarr e mos te djeg
vec ne enderr afrohu
atje jam une mbreteresh
shpirti im
une e jotja s'mund te behem
joooo

Ref
Eja ne enderr, eja ne enderr
vec ne enderr une e jotja jam
eja ne enderr, eja shpirt ne enderr
jo ne enderr ne nuk bejme mekat
kam frike te zgjohem
pse largohesh
le te humbim sado pak te dy
le te humbim

Ti mungove njehere ne enderr
endrres sime per cudi
krahehapur me prisje
kisha ardhur une tek ti
shpirti im
mbetem endje te nje ndjenje


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018