A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Manjola Nallbani - Trendafilin Kur Ta Dhashe


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/12/2015

2015-12-15T18:05:43

Song from the album:

"Tingujt E Shpirtit Tim"It's a long time that we try finding the lyrics to "Trendafilin Kur Ta Dhashe" sung by Manjola Nallbani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Merita Halili. We wish that's the lyrics you are looking for:

Trandafilin kur ta dhashe kujtova se do t'gezoj
Trandafilin kur ta dhashe kujtova se do t'gezoj
Ne penxhere kur te pashe nuk me the te dashuroj
O ne penxhere kur te pashe nuk me the te dashuroj

Pse sme thu se cfare menon
Por me le ne ket merzi
Pse s'me thu se cfare menon
Por me le ne ket merzi

Zemren po ma pervelon
Menja mrri vetem ke ti
O zemren po ma pervelon
Menja mrri vetem ke ti

Te pelqej at bukuri,Ato syte e tuj te zeze
Te pelqej at bukuri,Ato syte e tuj te zeze

A smenon se jom i ri,Gonxhe bukur ne mengjes
A smenon se jom i ri,Gonxhe bukur ne mengjesmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018