A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria (Top Fest)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Maria (Top Fest) is a singer. Në Maj 2009, Maria merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Te Lutem"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arlita

Marigona Ballabani

Rinesa Azemi

Jetta

Genta Syla

Fabjona Merkulaj

Liza Vllashi

Valentina Sinani

Irena Kuko

Lumturije Selmani


Tags: Maria (Top Fest)

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018