A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariglen Hazizaj - Nazet E Dashuris


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2015

2015-12-24T12:07:47

KAM DY FJALE MI DEGJO
LERI LERI LOJRAT O
TE VERTETEN TI MA THUAJ
MOS ME BEJ ME SHUM TE VUAJ

HER ME DO HER NUK ME DO
ME KE LODHUR ME KETO
DIJE ME THOJE TE KAM XHAN
KURSE SOT JE BER PISHMEN

ZEMRA IME JE VEC TI
NJE MINUT PA TY NUK RRI
DALE TI MOJ VASHEZ O
PERSE BEN SIKUR SME DO

REFRENI
O PO PO ZEMER O
LERI NAZET NE ME DO
O PO PO VASHEZ O
EJA DHE ME DASHURO

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018