A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariglen Hazizaj - Endrra E Bekuar


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2016

2016-12-27T08:39:12

NE ENDERR SEC MU BE
SI NJE CIGARE NDEZURE
NE BUZEN TIME QENDROJE
PSE KAQ SHUM ME DASHUROJE

BEJ TE ZE ME DOR SME LE
SI NJE CIGARE NDEZURE
FLAK E ZJARR KJO BUZA JOTE
SI VERA E BER MAJOSHE

SHUM GJERA IKAM MESUAR
NGA KJO ENDRRA E BEKUAR
NGA VAJZA E DASHURUAR
JETEN CMA KA LUMTURUAR

REFRENI
ATY GJUMI SEC ME DEL
NGRIHEM SI I PIR ME VER
ATY ENDRRA SEC MU SHUA
PSE MI BEN KTO LOJRA MUA


Lyrics submited by ENDRRAKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018